Слухати

Новини Криму за 17 листопада

18 листопада 2014 - 00:18
Апеляційний суд Криму залишив під вартою кримськотатарського активіста Таіра Смедляєва. Таіра заарештували 22 жовтня по звинуваченню у нападі на поліцейського під час акції протесту на кордоні
Новини Криму за 17 листопада / Новини на Громадському радіо

Апеляційний суд Криму 14 листопада залишив під вартою кримськотатарського активіста Таіра Смедляєва. Таіра заарештували 22 жовтня по звинуваченню у нападі на поліцейського під час акції протесту на кордоні з Кримом 3 травня.

Кримська польова місія з прав людини заявляє, що в судовому процесі у справі Таіра Смедляєва виявлено багато порушень. Всі ці факти свідчать про серйозні обмеження права на справедливий судовий розгляд, а також про порушення права на ефективний засіб правового захисту.За минулий місяць за участь в акції по зустрічі Мустафи Джемілєва, що відбулася в Криму 3 травня, заарештовано трьох осіб. Всіх їх звинувачують у нападі на поліцейських.

Крымские правоохранители задержали члена правления общественной организации «Себат», активиста земельных «полян протеста» Сейдамета Гемеджи.

 

Как сообщил 15 минутам член правления организации «Себат» Фазыл Ибраимов, задержание было произведено в среду, 28 января. Причиной для этого, по его словам, стало заявление участника одной из «полян протеста» Ремзи Аширова, сделанное им в ходе январского ток-шоу «Гравитация», которое выходит в эфире крымскотатарского телеканала ATR.

 

Согласно постановлению № 204-1/14 госовета Крыма были национализирован ряд предприятий вместе с земельными участками Украинского общества слепых и Украинского общества глухих. В том числе два завода «Крымпласт» в Симферополе и «Крымпак» в Керчи.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+