Слухати

Новини Криму за 18 листопада

19 листопада 2014 - 00:22
Після розгляду першої частини позову суд прийняв рішення про штраф у розмірі 350 тисяч рублів для фонду "Крим"
Новини Криму за 18 листопада / Новини на Громадському радіо

В Криму благодійний фонд оштрафували, за те що він пустив в приміщення Меджліс та газету Авдет. Таке рішення прийняв сьогодні Київський райсуд Сімферополя. Пресу на засідання не пустили. Подробиці знає наш кореспондент в Сімферополі.

«Після розгляду першої частини позову суд прийняв рішення про штраф у розмірі 350 тисяч рублів. Штраф має сплатити директор фонду Різа Шевкієв. Оштрафували його за начебто порушення умов зберігання, експлуатації приміщення, в якому понад 20 років розташовувався фонд. Про це повідомив сам керівник благодійного фонду.

 

В поликлиниках Симферополя закончились бесплатные лекарства для льготных категорий граждан. Как сообщает агентство «Крым медиа» об этом на совещании руководителей учреждений здравоохранения заявила главврач Центра первичной медико-санитарной помощи №1 Елена Кошелева. По ее словам, сейчас не выделяются деньги на бесплатные медикаменты.

 

Ветераны Черноморского флота приняли решение добровольно отчислить денежные средства на строительство моста через Керченский пролив. В сборе средств приглашают поучаствовать всех крымчан.

Об этом говорится в обращении председателя Севастопольского регионального отделения Общероссийской общественной организации ветеранов ВС РФ вице-адмирала А. Фролова, опубликованном на сайте «правительства Севастополя».

«Учитывая экономические трудности», организация объявила стройку моста Всенародной.

«Обращаемся к вам, дорогие соотечественники, поддержать наш почин о  перечислении денежных средств на строительство моста через Керченский пролив», — говорится в обращении.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+