Слухати

У передмісті Чернігова відкрили перший Освітній дім прав людини

27 листопада 2014 - 19:16
Головною метою відкриття такого дому є поєднання стратегій для захисту прав людини
У передмісті Чернігова відкрили перший Освітній дім прав людини / Новини на Громадському радіо

_DSC0738Про це на брифінгу, присвяченому відкриттю, розповів Сергій Буров, директор Освітнього дому прав людини – Чернігів. За його словами головною метою відкриття такого дому є поєднання стратегій для захисту прав людини. «Ми знаходимось в приміщенні Освітнього дому прав людини – Чернігів.

Це не просто дім – це спільнота організацій. Організації, які поєднали свої стратегії для захисту прав людини. І те, що ми зараз маємо приміщення – це тільки надбудова. Цей дім народився з двох джерел. Перше – це існування самої мережі прав людини. Мережі будинків, які існують зараз по всьому світу і які, на мою думку, є проявом великої міцності громадянського суспільства» — заявив він.

На базі дому проводять тренінги та школи в рамках програми «Розуміємо права людини». Спікерами є кращі правозахисники України та представники міждержавних установ, таких як ООН та Рада Європи.

«Школи вже проводяться в рамках програми «Розуміємо права людей». У нас близько 50 спікерів та експертів проводять заняття. Серед них відомі правозахисники. Ми також запрошуємо представників міждержавних структур, таких як ООН, Рада Європи» — розповів він.

Будинок розташований у передмісті Чернігова в селі Количівка. Він розрахований на проведення освітніх заходів, що стосуються прав людини та проживання правозахисників, зокрема внутрішніх переселенців.

Катерина Кадер

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+