Слухати

«Час Громадського» — новий проект Громадського радіо

01 грудня 2014 - 17:30 17
1 грудня на "Громадському радіо" стартує нова програма - "Час Громадського". Програма виходитиме щобудня з 18.00 до 19.00. "Час Громадського" - це інформаційна картина дня

Час громадського1 грудня на «Громадському радіо» стартує нова програма — «Час Громадського». Програма виходитиме щобудня з 18.00 до 19.00. «Час Громадського» — це інформаційна картина дня з окремим фокусом на свіжих подіях в Криму та на Донбасі. Програму ведуть Вікторія Єрмолаєва і Тетяна Курманова. «Час Громадського» виходитиме наживо зі студії «Громадського радіо». Це третя година прямоефірного мовлення на ГР. Слухати програму можна онлайн на сайті ГР.

Початок нового проекту став можливий завдяки підтримці слухачів «Громадського радіо», котрі долучилися як доброчинці до кампанії «Громадське радіо цілодобово» на платформі «Спільнокошт». Зібрані кошти дозволили нам закупити додаткове обладнання (комп’ютер, аудіоінтерфейс, мікрофон, ефірне комп’ютерне забезпечення тощо) та замінити сервер на більш надійний.

Завдяки підтримці наших доброчинців щодобове оригінальне мовлення «Громадського радіо» з понеділка по п’ятницю складає уже 4 години. Загалом на сайті «Громадського радіо» http://hromadskeradio.org/ ефір чути 24 години на добу.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+