Слухати

На ярмарку 6 грудня зароблять гроші для переселенців, — дружина дипломата

04 грудня 2014 - 17:21

595251_w_300Шостого грудня в НСК Олімпійський у Києві на Благодійному Різдвяному ярмарку дружини акредитованих в Україні послів вийдуть заробляти гроші — торгуватимуть власноруч приготовленими кулінарними стравами до сувенірами, розповідає слухачам Громадської хвилі Валерія Стулікова, дружина Давіда Стуліка, речника представництва Єврокомісії в Україні. Цьогоріч усі виручені кошти підуть вимушеним переселенцям з Донбасу і Криму. Напередодні ярмарку дружини послів обійшли великі бізнесові компанії, аби у день ярмарку підприємці зробили й свої внески — минулого року на ярмарку для благодійництва дружини дипломатів зібрали два мільйони гривень знайти спонсорів серед великих компаній. Дружини російських дипломатів у цьому проекті участі не беруть

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+