Слухати

Благодійний концерт на користь Громадського радіо!

10 грудня 2014 - 15:31
12 грудня відбудеться благодійний концерт гурту "QARPA" на підтримку Громадського радіо. Концерт почнеться о 20.00 на вулиці Іллінській, 16
Благодійний концерт на користь Громадського радіо! / Новини на Громадському радіо

АФІША 12 грудня12 грудня відбудеться благодійний концерт гурту «QARPA» на підтримку Громадського радіо. Концерт почнеться о 20.00 на вулиці Іллінській, 16, в приміщенні затишної студії-концерт-холу наших колег з BeTV. Щоб потрапити на концерт, приходьте на Іллінську та зробіть благодійний внесок від 70 гривень. Також, якщо ви хочете підтримати Громадське радіо, це можна робити протягом цілого року і без концертів. Просто натисніть отут.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+