Слухати

Депутати хочуть затвердити постанову про те, що АТО треба називати війною

10 грудня 2014 - 20:19
Комітет ВР з питань національної безпеки і оборони готує постанову для затвердження у ВР про те, що ситуацію на сході треба називати війною, а не АТО
Депутати хочуть затвердити постанову про те, що АТО треба називати війною  / Новини на Громадському радіо

Юрій БерезаКомітет ВР з питань національної безпеки і оборони готує постанову для затвердження у ВР про те, що ситуацію на сході треба називати війною, а не АТО. Про це депутат ВР від «Народного фронту» Юрій Береза повідомив на прес-конференції «УНІАН». «Ми повинні почати називати речі своїми іменами. Коли ми називаємо «війну» «АТО», ми, насправді, згідно з чинним законодавством, яке діє на сьогоднішній час на території України, ми не можемо використовувати армію, там багато є моментів, ми не можемо перекрити кордон. Зараз те що ми говоримо – це ініціатива, те що кричить у нас в середині. А якщо в нас війна, ми повинні зробити суцільний фронт, перекрити все.

А коли в нас починають деякі, вибачте, незрозумілі люди,які називають себе опозиційним блоком, говорити про те, що в нас там іде щось незрозуміло що, дуже складно коментувати все це. Нам треба почати називати речі своїми іменами. Це перше. Тому що, насправді, наші партнери на заході говорять «Окей, ми все зробили для того, щоб загнати Росію туди».

Чому ми цього не робимо? Чому ми досі маємо торгівельні відносини з Росією, якщо у нас війна насправді? Пан Богуслаєв, здається, з Запоріжжі збирає і постачає запчастини для Російських вертольотів. Це просто капець. Насправді нас не розуміє світ. Про що ми тоді просимо? Яка допомога нам потрібна, якщо ми самі не називаємо війну війною?», — заявив Юрій Береза.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+