Слухати

«Українські герої» — новий проект Громадського радіо

10 грудня 2014 - 15:23
Це розповідь про розвідника Сергія Красновського, якого було поранено влітку. Нині він проходить реабілітацію
«Українські герої» — новий проект Громадського радіо / Новини на Громадському радіо

Красновський Сергій10 грудня стартував новий проект Громадського радіо про поранених українських героїв. Ведуча програми — Лариса Мудрак. Перший випуск «Українських героїв» — це розповідь про розвідника Сергія Красновського, якого було поранено влітку. Нині він проходить реабілітацію. А також — інтерв’ю з постраждалим про катування в полоні. В розповіді про пораненого українського героя бере участь волонтерка, відома українська дизайнерка Тетяна Абрамова. Програма виходить за підтримки Канадського фонду місцевих ініціатив. Слухайте. Думайте.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+