Слухати

Громадське радіо — цілодобовий мовник. Нові пріоритети

11 грудня 2014 - 12:30
Громадське радіо завершило процес переходу до цілодобового мовлення. Це відбулося в річницю початку прямих ефірів Громадського радіо - 1 грудня
Громадське радіо — цілодобовий мовник. Нові пріоритети / Новини на Громадському радіо

ГР_лого_лого

Громадське радіо завершило процес переходу до цілодобового мовлення. Це відбулося в річницю початку прямих ефірів Громадського радіо — 1 грудня.

Слухати 24 години мовлення Громадського радіо можна онлайн на сайті http://hromadskeradio.org Щодобове оригінальне мовлення Громадського радіо з понеділка по п’ятницю складає уже 4 години.

Пріоритет 1: Програми про національний, соціальний та культурний розвиток країни. 1 грудня стартувала нова програма »Час Громадського».  Виходитиме у будні дні з 18.00 до 19.00. «Час Громадського» — це інформаційна картина дня з окремим фокусом на свіжих подіях в Криму та на Донбасі. Програму ведуть Вікторія Єрмолаєва і Тетяна Курманова. «Час Громадського» виходитиме наживо зі студії Громадського радіо. Це наша третя година прямоефірного мовлення.

Початок нового проекту «Час Громадського» став можливий завдяки підтримці слухачів Громадського радіо, котрі долучилися, як доброчинці до кампанії «Громадське радіо цілодобово» на платформі «Спільнокошт». Зібрані 100 тисяч гривень дозволили нам закупити додаткове обладнання (комп’ютер, аудіоінтерфейс, мікрофон, ефірне комп’ютерне забезпечення тощо) та замінити старий сервер на більш надійний. Завдяки підтримці наших доброчинців Громадського радіо мовить цілодобово. Ми вдячні нашим доброчинцям.

Пріоритет 2: Програми про найактуальніші теми українського сьогодення. Громадське радіо запустило декілька нових проектів. Три з них присвячені порозумінню та примиренню, але мають різні ракурси погляду на цю проблему. Проект «Спільна країна» присвячений темі життя переселенців і толерантного ставлення до них (цей проект фінансується за підтримки уряду Німеччини). Проект «Громадяни України» присвячено темі життя національних меншин в Україні. Проект «Українські герої», який готує Лариса Мудрак, має фокус на історіях українських вояків, яких було поранено в ході АТО (цей проект фінансує Канадський фонд місцевих ініціатив).

Пріоритет 3: Громадське радіо також запустило два тематичні й дуже важливі для нас проекти – подкасти «Крим» і «Донбас». Програми ведуть журналісти Громадського радіо та наші фрілансери й правозахисники з Криму та Донбасу. У фокусі цих проектів – гуманітарна ситуація в регіонах, перспективи національного примирення, захист прав людини. Ми хронікуємо свідчення очевидців, події АТО, історії переселенців, роботу волонтерів. Згадані проекти виходять за підтримки Проекту розвитку ООН в Україні, Канадського фонду місцевих ініціатив, Європейського фонду за демократію.

Пріоритет 4: Команда Громадського радіо  готова до виготовлення авторських програм і випусків новин російською мовою для забезпечення мовлення на Донбас. Це важливо для забезпечення права українських громадян на інформацію – особливо в умовах відсутності належного покриття українського теле- та радіомовлення на східніх територіях, як підконтрольних, так і непідконтрольних українському уряду.

Для підтримки нових проектів Громадського радіо ми запускаємо кампанію збору коштів на нашому сайті. Долучитись і зробити свій внесок можна тут.

До підтримки цього пріоритету Громадського радіо долучилася й Ірена Карпа та гурт QARPA, котрі влаштовують благодійний концерт, який відбудеться 12 грудня о 20.00 на вулиці Іллінській, 16 в студії наших колег із BeTV.

Пріоритет 5: Громадське радіо усвідомлює свою громадську відповідальність. Ми системно провадимо акції для підтримки найвразливіших ситуацій сьогодення. Ми запустили кампанію збору новорічних подарунків для дітей-переселенців. Зібрані подарунки  передамо адресно дітям переселенців та в центр для дітей переселенців, що в Києві, на вулиці Фролівській. Якщо хочете приєднатися — поради щодо вибору подарунків, а також контакти для їхньої передачі шукайте на нашій Facebook-сторінці “Громадське радіо”. Це не перший наш досвід благодійості. Наприкінці літа ми збирали речі для тимчасових переселенців зі Сходу, а також шкільне приладдя для дітей з Донбасу і Криму.

Ми вдячні за допомогу нашим доброчинцям і волонтерам, які надають  допомогу з усіх регіонів України. Інформація про всі волонтерські ініціативи є на нашому сайті.

Слухайте. Думайте.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+