Слухати

Лариса Денисенко та Олександр Ройтбурд — про петицію до нового міністра культури

14 грудня 2014 - 04:16
Художник Олександр Ройтбурд: "Я нічого не хочу від В’ячеслава Кириленка. Найкраще, що він може зробити — це піти у відставку з посади міністра культури"
Лариса Денисенко та Олександр Ройтбурд — про петицію до нового міністра культури / Новини на Громадському радіо

Лариса Денисенко та Олександр РойтбурдПро петицію працівників культурної галузі до В’ячеслава Кириленка говорять Лариса Денисенко та Олександр Ройтбурд. Художник Олександр Ройтбурд: «Я нічого не хочу від В’ячеслава Кириленка. Найкраще, що він може зробити — це піти у відставку з посади міністра культури». 

Письменниця та адвокатка Лариса Денисенко: «Призначення В’ячеслава Кириленка засмутило багатьох ключових гравців культурного середовища. Я особисто не дуже довіряю людям із комсомольським минулим».

Письменниця та адвокатка Лариса Денисенко: «Призначення В’ячеслава Кириленка засмутило багатьох ключових гравців культурного середовища. Я особисто не дуже довіряю людям із комсомольським минулим. По-друге, є таке явище «любидрузизм» і «миздобульство» — це коли люди випускають гасла, але за тими гаслами нічого нема. Тут людина просто хоче бути при посаді».

Художник Олександр Ройтбурд: «Я нічого не хочу від В’ячеслава Кириленка. Найкраще, що він може зробити — це піти у відставку з посади міністра культури. З ним пов’язане скандальне скасування «мовного закону» — сам закон був поганий, але в той момент це було помилкою».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+