Слухати

Хроніки Донбасу: Донецьк і Костянтинівка слухають Громадське радіо

22 грудня 2014 - 17:56
22 грудня новини про Донбас від «Громадського радіо» вперше пролунали на хвилях «Радіо 24» для мешканців Донецька і Костянтинівки
Хроніки Донбасу: Донецьк і Костянтинівка слухають Громадське радіо / Новини на Громадському радіо

Громадське радіо. логотип22 грудня новини про Донбас від «Громадського радіо» вперше пролунали на хвилях «Радіо 24» для мешканців Донецька і Костянтинівки. Новини «Хроніки Донбасу» виходять російською мовою щогодини на 15-й хвилині на хвилі 103,1 FM.

«Ми дякуємо нашим колегам з «Радіо 24» за цю чудову нагоду для співробітництва», — сказав головний редактор «Громадського радіо» Кирило Лукеренко. За його словами, «Громадське радіо» готове збільшити кількість виходів новин у майбутньому, а також виробляти авторські програми і ток-шоу для своїх слухачів на Донбасі.

«Громадське радіо» також готове запропонувати свої програми іншим радіостанціям, які мовлять у регіоні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+