Слухати

На в’їзді в Крим прикордонники стали менше вимагати хабарів, — Держприкордонслужба

23 грудня 2014 - 17:20

images (1)На кордоні з Кримом ситуація покращилась, стало менше скарг на корупцію та перевищення повноважень зі сторони прикордонників. Про це говорять правозахисники і Державна прикордонна служба.  Громадяни постійно повідомляють про корупцію і вимагання хабарів на кордоні з Кримом. При чому хабарі, за словами людей, вимагали саме українські прикордонники. За словами експерта Української Гельсінської служби з прав людини Сергія Заєця, після того, як прикордонна служба почала співпрацювати із правозахисниками та посилила контроль за співробітниками на кордоні, скарг від громадян дійсно стало менше. 

«Створена робоча група, вже було проведено декілька спільних засідань. Найближчим часом громадяни при перетині кордону з півостровом зможуть отримати інформаційну довідку про те, що має право вимагати, а що ні прикордонник при здійсненні контролю. В результаті комплексу заходів ряд командирів вже усунені від виконання обов’язків, за деякими епізодами є правове реагування. Скарги про вимагання хабарів з боку прикордонників будуть оперативно разглядатися. Ми активізували співпрацю із правозахисними організаціями. Незабаром будуть розповсюджуватися інформаційні листи і для громадян, і для прикордонників про те, де закінчуються права і повноваження одних і починаються інших», — пообіцяв помічник глава прикордонного відомства Олег Слободян.

Повідомляти про порушення з боку прикордонної служби України можна за телефоном гарячої лінії  527 6363 (цілодобово).

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+