Слухати

Купи футболку — підтримай Громадське радіо

24 грудня 2014 - 13:06
Громадське радіо разом з Сhapaev Street приготувало неймовірний сюрприз для своїх слухачів і доброчинців! Купіть класну футболку або светр із дизайном від нашого улюбленого Андрія Єрмоленка
Купи футболку — підтримай Громадське радіо / Новини на Громадському радіо

ЧАПАЄВТепер підтримати улюблене радіо – простіше простого.

Громадське радіо разом з Сhapaev Street приготувало неймовірний сюрприз для своїх слухачів і доброчинців! Купіть класну футболку або светр із дизайном від нашого улюбленого Андрія Єрмоленка – і частина з цих грошей піде на користь Громадського радіо. Зробити добре діло можна тут.

Це — ваша можливість допомогти Громадському радіо запустити нові проекти. Один із таких проектів – проект мовлення на Донбас, який стартував 22 грудня, і який дозволить інформувати мешканців вільних, звільнених і окупованих територій про події в регіоні та в усій країні.

Громадське радіо — тобі личить!

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+