Слухати

Марш миру «Я — Волноваха» у Львові

18 січня 2015 - 21:57
Тисячі львів’ян вийшли на вулиці міста, щоб пом’янути розстріляних під Волновахою мирних жителі
Марш миру «Я — Волноваха» у Львові  / Новини на Громадському радіо

IMG_3479Тисячі львів’ян вийшли на вулиці міста, щоб пом’янути розстріляних під Волновахою мирних жителів. Таким способом висловили солідарність та намагалися привернути увагу світової спільноти до подій на Сході України. 

Марш розпочався біля пам’ятника Тарасу Шевченку на Проспекті Свободи. З лампадками, плакатами, прапорами та під різноманітні патріотичні вигуки люди пройшли до пам’ятника жертвам комуністичних репресій. Учасники ходи закликали владу Росії залишити Україну в спокої та припинити війну. Також зверталися до Президента Порошенка, щоби не зволікав, а діяв рішуче.

IMG_3603 IMG_3578 IMG_3526 IMG_3501IMG_3585

Біля пам’ятника жертвам репресій священики Гарнізонного храму Петра і Павла відправили панахиду. Деякі учасники акції висловили невдоволення, що людей було замало. Адже це наша трагедія, і горе – одне на всіх.

 IMG_3444 IMG_3447 IMG_3458  IMG_3553 IMG_3571 

IMG_3473Пам’ять про мешканці Донбасу, життя яких трагічно обірвалось біля Волновахи, вшанували і львівські автомайданівці. Вони колоною проїхали центром міста, з національною символікою та плакатами «Я – Волноваха»

 

 

 

Анастасія Шибіко для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+