Слухати

«У Харкові на вулицю тепер треба виходити з паспортом» — Володимир Носков

24 січня 2015 - 13:34
Наш кореспондент у Харкові Володимир Носков розповідає про актуальні події у місті
«У Харкові на вулицю тепер треба виходити з паспортом» — Володимир Носков / Новини на Громадському радіо

Volodimir-Noskov2 Сьогодні голова Харківської обласної державної адміністрації Ігор Балута заявив, що до нього звернулися харківські бізнесмени. Вони готові надати 500 тис. гривень як винагороду тим людям, які повідомлять про організаторів і втілювачів терористичного акту, який відбувся 19 січня біля Московського районного суду міста Харкова, де було чотирнадцять потерпілих людей. А також сьогодні керівництво обласного управління СБУ попросило з порозумінням поставитися до тих заходів безпеки, які впроваджуються у Харкові. Люди мають виходити на вулиці, на роботу чи в гості, чи ще кудись з паспортами або посвідченням водія, чи з будь-якими посвідченнями, що засвідчують особу. Якщо у патрулів особа буде викликати якусь підозру, вони можуть попросити документ і перевірити, а у тих, у кого не буде цього документу, вони будуть з’ясовувати особу у райвідділку.

Хто патрулює місто?

Міліція, нацгвардія, курсанти військових “вишів”. Сказали, що вдвічі збільшили патрулі, і біля стратегічних об’єктів чергує легка бронетехніка.

Як ставляться харків’яни до того, що відбувається? З розумінням чи зі страхом?

Ті, хто вважає, що Харків має бути мирним містом, ставляться до цього з порозумінням, а ті, хто притримуються проросійських поглядів, звісно засуджують.

Володимир Носков з Харкова для Громадського радіо.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+