Слухати

На телеканалі АТР ведуть обшук силовики в масках

26 січня 2015 - 14:34
. На даний момент на території телеканалу ATR перебувають представники Головного слідчого управління, які прийшли , як нам пояснили, щоб вилучити всю інформацію про події 26 лютого минулого року
На телеканалі АТР ведуть обшук силовики в масках / Новини на Громадському радіо

АТР 8У даний момент на телекомпанії проводяться обшуки, на його територію нікого не пускають і не випускають. Про це повідомляє наш кримський кореспондент. На даний момент на території телеканалу ATR перебувають представники Головного слідчого управління, які прийшли , як нам пояснили, щоб вилучити всю інформацію про події 26 лютого минулого року, коли під стінами кримського парламенту проходив мітинг. Журналістам поки дають можливість працювати. Але незабаром в редакції збираються вилучити сервер, хоча працівники АТР готові пред’явити всю інформацію добровільно.

 

АТР 2   АТР 5 АТР 6 АТР 7АТР 4 АТР 9АТР 3

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+