Слухати

«Музика воїнів» відкрила культурний фронт в Україні

11 лютого 2015 - 14:28
Боротьбою на культурному фронті називає проект «Музика воїнів» його автор, військовослужбовець Збройних сил України Олександр Ткачук
«Музика воїнів» відкрила культурний фронт в Україні / Новини на Громадському радіо

дударБоротьбою на культурному фронті називає проект «Музика воїнів» його автор, військовослужбовець Збройних сил України Олександр Ткачук. Ідея виникла спонтанно, хоча про це давно вже думалось і говорилось. Олександр вже записав і оприлюднив перше відео на «Гімн України» у виконанні віолончеліста. За два дні відео набрало майже 200 тисяч переглядів.

Олександр Ткачук розповідає, що це лишень початок:

- І надалі проект передбачає те, щоб виконувати відомі українські композиції і класичні на певних інструментах. Виконавці будуть як звичайні музиканти, але одягнуті у військову форму, адже все це ми однозначно присвячуємо боротьбі української армії проти Росії за незалежність, а також будемо шукати воїнів, які насправді зараз воюють і до цього вони були музикантами. Таких героїв я вже знайшов. Навіть якщо цю музику виконує музикант, то він так само воїн, але культурного фронту. Його інструмент є зброєю. Але ця зброя не вбиває, не руйнує, а дає надію, віру.

Олександр Ткачук зауважує, що проект носить і просвітницький характер. Він не тільки для підняття бойового духу. «Музика воїнів» також для тих людей, які живуть на окупованих територія, в зоні АТО, щоб показати, що українська армія – це не той звір, яким лякає російська пропаганда, а виховані, культурні та розвинуті люди, які можуть творити прекрасне. В української армії є душа, певний Олександр.

На жаль, виконавець «Гімну України» на віолончелі хоче залишитись інкогніто. Тим часом Сашко вже зняв друге відео, де українську пісню «Лента за лентою» виконуватимуть на волинці, яке планує сьогодні (11 лютого) оприлюднити.

Надія Вірна для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+