Слухати

Сайт пошуку роботи Work. ua створив позначку «готові взяти переселенця»

17 лютого 2015 - 14:57
Вакансії, які пропонує роботодавець на ресурсі Work.ua тепер можна безкоштовно виділити спеціальним значком з жовто-блакитними долонями
Сайт пошуку роботи Work. ua створив позначку «готові взяти переселенця» / Новини на Громадському радіо

Знімок екрана 2015-02-17 о 11.04.02Вакансії, які пропонує роботодавець на ресурсі Work.ua тепер можна безкоштовно виділити спеціальним значком з жовто-блакитними долонями. Також їх можна буде знайти в розширеному пошуку за допомогою фільтра «для переселенців».

Виділити вакансію, на яку ви готові взяти переселенця, можна таким способом: на сторінці редагування вакансії з’явилася галочка «готові взяти переселенця». Просто необхідно відзначити її для потрібних вакансій. Такі вакансії стануть легко помітні в результатах пошуку.

Знімок екрана 2015-02-17 о 11.04.11За даними ООН, вже більше 1 млн осіб зареєстровані як переселенці із зони АТО та Криму. За опитуванням сайту Work.ua, більше 90% роботодавців готові брати на роботу переселенців.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+