Слухати

«Укртрансгаз» готовий відновити постачання газу у Донбасі

19 лютого 2015 - 18:59
Внаслідок численних пошкоджень газотранспортної інфраструктури з 18 лютого припинилося постачання природного газу в зону проведення АТО
«Укртрансгаз» готовий відновити постачання газу у Донбасі / Новини на Громадському радіо

Внаслідок численних пошкоджень газотранспортної інфраструктури, завданих обстрілами та підривами на території бойових дій, з 18 лютого припинилося постачання природного газу в зону проведення АТО. Поновлення постачання газу наразі неможливе через продовження активних бойових дій в даному регіоні.

Український оператор газотранспортної системи ПАТ «Укртрансгаз» підтверджує готовність розпочати роботи по відновленню пошкодженої інфраструктури, щойно бойові дії будуть припинені, а працівники отримають можливість дістатися аварійних ділянок без загрози їхньому життю та здоров’ю. Наразі триває аналіз наявних ушкоджень та уточнення збитків, завданих руйнуванням газотранспортної інфраструктури. Про це повідомляє Укртрансгаз.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+