Слухати

У Львові вшанували Героїв Небесної сотні

21 лютого 2015 - 12:48
В ЛНУ Франка відбувся вечір пам’яті студента географічного факультету, спортивного журналіста Ігоря Костенка
У Львові вшанували Героїв Небесної сотні / Новини на Громадському радіо

Декілька тисяч людей взяли участь в заходах вшанування розстріляних рік тому активістів Майдану. О 15 годині в ЛНУ Франка відбувся вечір пам’яті студента географічного факультету, спортивного журналіста Ігоря Костенка. Пізніше акції проходили біля пам’ятника Жертвам репресій, на проспекті Свободи біля фігури Матері Божої та пам’ятника Шевченка.


IMG_4144 IMG_4157 IMG_4183 IMG_4215 IMG_4226

 

 

 

 

 

Львів’яни тримали в руках портрети Героїв Небесної сотні, про кожного загиблого зачитували коротку інформацію. Після хвилини мовчання та виконання гімну України люди складали квіти та лампадки.

Анастасія Шибіко зі Львова для Громадського радіо

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+