Слухати

На пам’ятній ході в Києві 22 лютого будуть європейські лідери, — Порошенко

22 лютого 2015 - 14:49
Після вистави «Готель Європа» Петро Порошенко на запрошення Бернара-Анрі Леві виголосив після вистави промову, свідками якої стало Громадське Радіо
На пам’ятній ході в Києві 22 лютого будуть європейські лідери, — Порошенко / Новини на Громадському радіо

Вчора в Національній Опері свою моно-виставу «Готель Європа» презентував відомий французький філософ Бернар-Анрі Леві. Захід відвідав президент України Петро Порошенко і на запрошення Леві виголосив після вистави промову, свідками якої стало Громадське Радіо.

Бернар-Анрі Леві – відомий французький публічний інтелектуал приїхав до Києва, аби долучитися до відзначення річниці трагічних подій на Майдані. В національній опері України 21 лютого він представив свій моноспектакль «Готель Європа». На створення цього твору його надихнув український народ.

«Я хочу подякувати киянам. І ільним громадянам Майдану, які подали неймовірний приклад усій Європі, які мене надихнули на створення того текту, який ви щойно почули, цей текст наспівали мені ви…»

На виставі був присутній і Президент України Петро Порошенко, саме за його підтримкою виступ Бернара-Анрі Леві став можливий у Києві. Французький письменник Леві зробив акцент на тому, що Порошенко – гідний президент гідного українського народу:

«Я відчув величезну захопленість цією людиною. І сьогоднішній день залишиться для мене дуже важливим у моєму житті. Я кажу від всього серця…»

Петро Порошенко підтримав ідею, яку  Бернар-Анрі Леві оголосив у своєму моноспектаклі: Європі потрібно зробити щеплення Україною.

«Європа не може жити без України, я в це вірю. Україна врятує Європу,  в це вірю. Європа не може відбутися без України, так само і Україна не можу відбутися без Європи, бо вона є центром Європи, європейською країною. І сьогодні в річницю нашої революції, і вчора, коли ми згадували небесну сотню і всіх наших героїв, які віддали своє життя за те, що відбулася українська Європа і європейська Україна. Сьогодні святкуємо річницю останнього засідання на Майдані, коли ми всі заявили: Україна більше не буде з Януковичем. Завтра (23 лютого) разом з нами вулицями Києва пройде велика кількість європейських лідерів, голів держав, бо немає зараз для Європи більш важливої справи, ніж Україна, і вони своєю присутністю завтра це підтвердять… І ми не переможні. Слава Україні!», — виступив Петро Порошенко.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+