Слухати

Чернівецькі волонтери роблять для бійців АТО сало в тюбиках

24 лютого 2015 - 19:40
Наталя Крилова, волонтер об’єднання «Буковина – українському війську», виготовляє для військових в зону АТО традиційний смаколик – сало з часником та приправами

Наталя Крилова, волонтер об’єднання «Буковина – українському війську», виготовляє для військових в зону АТО традиційний смаколик – сало з часником та приправами. Але сало поміщає не в традиційні банки, а в звичайні тюбики, аби військовим було зручно переносити продукт, в польових умовах перекусити. Приватний підприємець Наталя в вільний від роботи час свою кухню перетворила на фабрику з виробництва сала в тюбиках.

- Бійці попросили — ми організували, — розповідає Громадському радіо Наталя Крилова. – Наразі зробили вже біля 60 тюбиків сала, 50 з яких вже відправили. Хлопці дуже задоволені. Ми плануємо робити й надалі сало в тюбиках, як вже робимо буковинський борщик і імбирний чай.

сало3  сало2

 

 

 

Рецепт сала в тубиках простий. Потрібно поставити свіже сало в холодильник на 20-30 хвилин. Потім пропустити його через м’ясорубку. Додати часнику, сіль та спеції і фасувати в харчові труби. Хвостики тубиків потім зліплюються завдяки високій температурі (використовують для цього праску).

Надія Вірна для Громадського радіо

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+