Слухати

Про стан здоров’я жертв теракту в Харкові — Володимир Носков

09 березня 2015 - 11:56
Журналіст Володимир Носков - про стан здоров'я комбата "Слобожанщини" та його дружини, котрі постраждали від теракту 6 березня. Також говоримо про те, як харків'яни відзначатимуть 9 березня
Про стан здоров’я жертв теракту в Харкові — Володимир Носков / Новини на Громадському радіо

Володимир НосковЖурналіст Володимир Носков — про стан здоров’я комбата «Слобожанщини» та його дружини, котрі постраждали від теракту 6 березня. Також говоримо про те, як харків’яни відзначатимуть 9 березня. 

«У Харківській лікарні після останнього теракту, який відбувся у п’ятницю, перебувають Андрій і Інна Янголенко. Це подружжя. Андрій – комбат батальйону Слобожанщина, а Інна – боєць батальйону Харків 1. Андрій перебуває у стабільному стані, як повідомив його брат, але в нього ще є сколки у плечових кістках, у нозі, у руці. Їх доведеться витягувати. А Інна і досі перебуває у реанімації на апаратів штучного дихання. У неї серйозна травма легень, є усередині дрібні осколки. Упродовж наступних днів лікарі намагатимуться стабілізувати здоров’я жінки.

Ходи від пам’ятника Шевченку до площі Свободи, враховуючи останні терористичні акти, не буде. Біля пам’ятника Шевченку відбуватимуться заходи. О 10-ій годині захід проведе обласна рада та харківський Євромайдан, там відбудеться Народне Віче. А о 12 годині захід проведе Громадьска варта, Автомайдан та інші».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+