Слухати

На Луганській ТЕС уже запрацювали два енергоблоки — ДТЕК

12 березня 2015 - 11:08
11 березня, близько 22-ї ночі, виникла пожежа на трансформаторі ДТЕК Луганскої ТЕС. Причини пожежі поки що не відомі, вони вивчаються
На Луганській ТЕС уже запрацювали два енергоблоки — ДТЕК / Новини на Громадському радіо

Уночі пожежу на Луганській ТЕС удалося локалізувати, – повідомив Громадському радіо прес-секретар антикризового штабу ДТЕК Антон Ковалишин. На Луганщині вже є світло. Але не скрізь. Енергетики працюють над відновленням. 

На Луганській ТЕС, яка знаходиться в місті Щастя, учора, 11 березня, близько 22-ї години ночі сталася пожежа. Про те, що відбувалося на Луганській ТЕС увечері і вночі, Громадському радіо розповів прес-секретар антикризового штабу ДТЕК Антон Ковалишин.

Луганська ТЕС - 11 березня, близько 22-ї ночі, виникла пожежа на трансформаторі ДТЕК Луганскої ТЕС. Причини пожежі поки що не відомі, вони вивчаються. Близько 22.30 ночі відбулося відімкнення енергоблоків на ДТЕК Луганській ТЕС, що в результаті мало наслідком відімкнення світла на півночі Луганської області, яка підконтрольна Україні. Близько 1-ї години ночі пожежу вдалося локалізувати. Працювали 18 співробітників ГСЧС і енергетики в складі добровільної пожежної дружини.

О 3-й годині ночі вдалося шляхом складних перемикань увімкнути один енергоблок. О 4-й годині ночі повністю пожежа була ліквідована і близько 6-ї години ранку почали піднімати ще один енергоблок. Зараз на півночі Луганської області світло є, але от, як мені повідомляють, не всюди. От наприклад, у Сєвєродонецьку в одних будинках світло є, в інших немає, але я сподіваюся, що найближчим часом світло буде всюди.

- Пане Антоне, скажіть, будь ласка, а з чим пов’язують причини пожежі? Є якась попередня інформація?
 — Попередньої інформації поки що немає. Причини вивчаються.
Пожежа була масштабна?
 — Це трансформатори. Коли горить трансформаторне масло, його дуже важко загасити. От наприклад, в одному трансформаторі близько 9-ти тонн трансформаторного масла. Трансформатор виглядає як двоповерховий будинок, – розповів прес секретар антикризового штабу ДТЕК Антон Ковалишин.

Запис зробила Анастасія Багаліка для Громадського радіо.

 

Фото: архів сайту energynews.com.ua

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+