Слухати

У Дніпропетровську знайшли «Газель» з бойовими гранатами

12 березня 2015 - 12:08
Бійці полку «Дніпро-1» виявили схованку зі зброєю на території одного зі складів поблизу річкового порту в Дніпропетровську
У Дніпропетровську знайшли «Газель» з бойовими гранатами  / Новини на Громадському радіо

Схованка 511 березня бійці полку «Дніпро-1» виявили схованку зі зброєю на території одного зі складів поблизу річкового порту в Дніпропетровську. Як повідомив командир роти полку «Дніпро-1» Анатолій Могила, прибувши на місце, зброю та засоби захисту виявили в кузові автомобіля «Газель». 

Окрім бойових гранат «РГД-5» та «Ф-1», були знайдені міліцейські засоби захисту (щити, наколінники), кілька мішків з держаками від лопат та інгредієнти для виготовлення коктейлів Молотова.

«Анатолій МогілаТам нашли некоторое милицейское оборудование: щиты, наколенники, плюс подготовленные бутылки с запалами для «коктейлей Молотова». Причем не обычного, а такого, куда добавляется пенопласт и такой «коктейль» уже имеет свойства Напалма. Т.е., он горит без доступа воздуха», – повідомив Анатолій Могила.

Як повідомив командир полку «Дніпро-1» полковник міліції В’ячеслав Печененко, «коктейлі Молотова» — не найгірша зі знахідок.

«В'ячеслав ПечененкоСамое страшное, что было найдено здесь на территории – это боевые гранаты Ф 1 и РГД 5 которые могли бы  нанести непроправимый урон жизни жителей города.  По той информации, которая к нам поступила, было сказано, что это все предназначалось для захвата органов местной власти в Днепропетровске».

 

 

В бардачку автомобілю зі зброєю правоохоронцями була виявлена пачка візиток Максима Романенка, якого пов’язують із особою Олександра Вілкула.

Схованка 5 Схованка 6 Схованка 3 Схованка 2
 

 

 

 

Нагадаємо, Максим Романенко нещодавно був усунений з посади секретаря міської ради Дніпропетровська та виконувача обов’язків мера.

 

Ігор Петровський з Днепропетровська для Громадського радіо

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+