Слухати

«У Міноборони скорочено більше 200 осіб, ліквідовано 4 департаменти», — Полторак

12 березня 2015 - 14:01
«Чисельність Збройних сил збільшена до 250 тисяч. Створені Сили спеціальних операцій. Збільшена кількість військових на сході України», — Степан Полторак
«У Міноборони скорочено більше 200 осіб, ліквідовано 4 департаменти», — Полторак / Новини на Громадському радіо

Stepan_PoltorakЗвітуючи про період своєї роботи на посаді Міністра оборони, Степан Полторак повідомив наступне: «Чисельність Збройних сил збільшена до 250 тисяч. Створені Сили спеціальних операцій. Збільшена кількість військових на сході України. 400 осіб, які воювали в АТО, зайняли посади в Міноборони. У Міноборони запроваджена електронна система держзакупівель».

«Війсковими комісарами  призначають тільки учасників АТО.  З метою забезпечення армії розроблено ряд реформ. А саме:

Розпочата реформа в питаннях забезпечення житлом військових, завершується інвентаризація земель Міноборони, розроблена реформа нових норм та стандартів військового забезпечення та війської медицини. Концепції цих реформ будуть оприлюднені найближчим часом для громадського обговорення.

Оборонний бюджет на 2015 рік – 44,6 млрд гривень», – розповів міністр.

100 днів уряду (наживо):

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+