Слухати

Діти з Донбасу відпочили в Чехії

18 березня 2015 - 16:39
Учора в Київ повернулася група діток з Донбасу, яка за підтримки МЗС Чехії їздила на два тижні відпочивати в цій гостинній країні. Розповідає координатор групи Наталя
Діти з Донбасу відпочили в Чехії / Новини на Громадському радіо

фоткаУчора в Київ повернулася група діток з Донбасу, яка за підтримки МЗС Чехії їздила на два тижні відпочивати в цій гостинній країні. Розповідає координатор групи Наталя.

У Чехії навіть МЗС було дуже гостинним. Міністр особисто зустрівся з дітьми і мав з ними сніданок. Діти також розповідають Громадському радіо про те, що ж найбільше запам’яталося з поїздки. Говорять про те, що в Чехії красиво. І що їм хочеться, щоб і в Україні теж колись було так. Учора ввечері група сіла на поїзд щоб повернутися додому, на Донбас.
Анастасія Багаліка – для Громадського радіо.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+