Слухати

Чого чекати у платіжках? Влада суттєво підвищила тарифи на все, окрім холодної води

19 березня 2015 - 18:32
«Підвищення тарифів для населення є болючим процесом, але неминучим», - заявив спікер Верховної Ради Володимир Гройсман. Так чого ж очікувати у платіжках українцям з 1 квітня?
Чого чекати у платіжках? Влада суттєво підвищила тарифи на все, окрім холодної води  / Новини на Громадському радіо

«Підвищення тарифів для населення є болючим процесом, але неминучим», — заявив спікер Верховної Ради Володимир Гройсман. Так чого ж очікувати у платіжках українцям з 1 квітня? Тарифи влада суттєво підвищила на газ, опалення, гарячу воду та електроенергію. І тільки тарифи на холодну воду поки залишаються тими самими.

Тарифи на централізоване постачання гарячої води для населення зростуть на 55-57 %.

Тариф на тепло для населення збільшився на 71,8 % (на 224,5 грн / 1 Гкал) — до 537,2 грн / 1 Гкал (без ПДВ).

У той самий час мінімальний тариф на газ для населення підвищився в 3,3 рази — до 3 600 грн за тисячу кубометрів. Така ціна буде діяти на обсяг до 200 кубометрів на місяць і лише в опалювальний сезон — з 1 жовтня по 30 квітня.

Також з 1 квітня 2015 року підвищуються тарифи на електроенергію для населення в середньому на 19 % і в 3,5 рази до березня 2017 року.

Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, не планує на своєму засіданні 19 березня розглядати питання розрахунку підвищення тарифів на холодну воду. Про це повідомив журналістам член комісії Андрій Герус, передає УНІАН.

Він підкреслив, що на сьогоднішній день поки немає розрахунків щодо зміни тарифів на холодну воду. Водночас необхідність підвищення тарифів на холодну воду, за словами Геруса, залишається, оскільки востаннє підвищення тарифів відбувалося влітку 2014 року.

Нагадаємо, що через зростання тарифів на комунальні послуги,  уряд збільшив кількість громадян, які мають право на субсидії.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+