Слухати

Прокурор Запорізької області назвав самогубство екс-губернатора «вчинком чоловіка»

19 березня 2015 - 19:20
На думку Шацького, у справі про розгін запорізького Євромайдану 26 січня 2014 року, у якій в якості підозрюваного фігурував Пеклушенко, були наявні беззаперечні докази провини екс-губернатора
Прокурор Запорізької області назвав самогубство екс-губернатора «вчинком чоловіка» / Новини на Громадському радіо

19 березня прокурор Запорізької області Олександр Шацький під час сбрифінгу, присвяченого річниці перебування на посаді, досить своєрідно прокоментував самогусбство запорізького екс-губернатора, народного депутата України 4-6 скликать, члена Партії Регіонів Олександра Пеклушенка.

- Я считаю, что это поступок мужчины. Смерть смывает позор с семьи. У нас мертвых не судят. Теперь его сын, внук, правнук смогут сказать, что у нас в роду никто не судим.

На думку Шацького, у справі про розгін запорізького Євромайдану 26 січня 2014 року, у якій в якості підозрюваного фігурував Пеклушенко, були наявні беззаперечні докази провини екс-губернатора. Більше того — на початку квітня в цій справі, яку, до речі, слухає суд першої інстанції в Кіровоградській області, уже міг бути винесений судовий вердикт.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+