Слухати

«Звинувачення уряду в корупції — брехлива політична заява», — Яценюк

23 березня 2015 - 20:01
Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк звернувся до Генеральної прокуратури України розпочати розслідування звинувачень проти Уряду
«Звинувачення уряду в корупції — брехлива політична заява», — Яценюк / Новини на Громадському радіо

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк звернувся до Генеральної прокуратури України розпочати розслідування звинувачень проти Уряду. Про це Глава Уряду заявив на засіданні Кабінету Міністрів у понеділок, 23 березня, — повідомляє прес-служба Кабміну України. 

Нагадаємо, звинувачення були висунуті відстороненим від виконання службових обов’язків керівником Державної фінансової інспекції Миколою Гордієнком.

«Корумповані чиновники, які після початку службового розслідування проти них, як голова Державної фінансової інспекції, який зараз перебуває під державним службовим розслідуванням, роблять необґрунтовані брехливі політичні заяви про начебто корупцію в Уряді», — заявив Яценюк.

Арсеній Яценюк повідомив, що сьогодні офіційно звернувся до Генерального прокурора України з тим, «щоб Генеральна прокуратура розпочала розслідування звинувачень відстороненого керівника Державної фінансової інспекції».

«По всіх пунктах таких звинувачень, які були висловлені проти Уряду, я особисто і члени Кабінету Міністрів України готові дати будь-які свідчення», — наголосив Арсеній Яценюк.

Глава Уряду наголосив, що для об’єктивності будь-яких розслідувань Уряд пропонує органам прокуратури залучити міжнародних експертів.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+