Слухати

Дніпропетровськ: не протистояння з Києвом?

25 березня 2015 - 11:31
Ігор Петровський, журналіст Громадського ТБ і радіо розповідає деталі подій у Дніпропетровську: оголошене на суботу зібрання городян, неоднозначне ставлення до поведінки Коломойського
Дніпропетровськ: не протистояння з Києвом? / Новини на Громадському радіо

Ігор Петровський, журналіст Громадського ТБ і радіо розповідає деталі подій у Дніпропетровську: оголошене на суботу зібрання городян, неоднозначне ставлення до поведінки Коломойського, тон заяв з боку Дніпропетровської ОДА. Сподобався ефір? Підтримай Громадське радіо! 

Днепропетровск У Дніпропетровську ідея про відставку Коломойського нікому не здається адекватною. Про це Громадському радіо розповів журналіст Ігор Петровський. За його словами у суботу у місті пройде мітинг на підтримку Ігоря Коломойського. Ініціатором цього заходу став нардеп Андрій Денисенко, Борис Філатов та Генадій Корбан. Вони наголосили, що мова не йде ні про яке протистояння з Києвом, ідея зібрання - підтримка єдності України.

«Хоча серед громадян ставлення до акції неоднозначне. З одного баку всі, безумовно, підтримують Ігоря Коломойського на посаді губернатора. З одного боку, дніпропетровці проти відставки, з іншого боку, думки розділилися. Одні вважають, що за патріотичну позицію Коломойського йому можна вибачити будь що, і те, що в нього не дуже чисті відносини з державною власністю. І є інші, які вважають, що патріотизм патріотизмом, але питання державної власності мають бути прозорими і публічними.

Скандал у Дніпропетровську почався з того, що Наливайченко звинуватив керівництво Дніпропетровської обласної ради у підтримці незаконних збройних формувань. Дивно, що Наливайченко зробив таку заяву до рішення суду. Заява Наливайченко відбулася через вбивство офіцера СБУ. Та інформація, що офіцер СБУ, як вважається, був вбитий людиною з полку «Дніпро 1» дозволив Наливайченку звинуватити керівицтво Дінпропетровської області. За словами нардепа Андрія Денисенка, вбивство сталося випадково, коли офіцер СБУ намагався забрати зброю у бійця полку «Дніпро 1». Більш того Наливайченко заявив, що заступники Коломойського Корбан і Олійник були допитані в прокуратурі. Це неправда, бо допитування відбулися у п’ятницю, а вбивство відбулося в суботу.

Вже пізніше на перс-конференції Андрій Денисенко заявив, що Порошенко, буцімто, реалізує таємний мінський протокол, який містить у собі пункт про відсунення команди Коломойського від керівництва Дніпропетровської області та ліквідація Правого сектора», — розповів Ігор Петровський.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+