Слухати

З бою — на дембель: до Запоріжжя з-під Маріуполя повернулися 47 бійців

26 березня 2015 - 13:15
25 березня на «Майдані Героїв» у Запоріжжі зустрічали демобілізованих бійців 23 батальйону тероборони
З бою — на дембель: до Запоріжжя з-під Маріуполя повернулися 47 бійців  / Новини на Громадському радіо

25 березня на «Майдані Героїв» у Запоріжжі зустрічали демобілізованих бійців 23 батальйону тероборони. Учасник зустрічі, заступник військового комісара Запорізької області, полковник Михайло Логвинов зазначив: «Сьогодні повертаються 47 . Це наші військові, що призивалися в квітні 2014 року. Вони повертаються з Волновахського району». Солдатів зустрічали родичі, друзі, жителі міста, школярі, волонтери — з квітами, солодощами, піснями, національною символікою та шампанським.

radio4radio3radio2radio1radio5

 

 

 

 

Під час урочистої зустрічі командир батальйону, полковник Руслан Кулька, підкреслив, що командувати підрозділом для нього було справжньою честю:

- Ще вчора бійці 23-го батальйону вели дуже запеклий бій. Сьогодні вранці вони повернулися в рідне місто до кінця виконавши свій військовий, громадянський та чоловічий обов’язок.

До речі, за словами старшого солдата батальйону Сергія Данилюка, наказ про демобілізацію став для бійців справжньою несподіванкою.

- Узнали только с утра, нас разбудили криками «Дембель!». Замкомандира взвода забежал к нам в блиндж и громко-громко прокричал: «Дембель».

Не зважаючи на те, що про демобілізацію бійці дізналися лише сьогодні вранці, вони не забули в зоні АТО талісман батальйону – кішку Муху, котра слухняно просиділа на руках старшого солдата Сергія Данилюка усю урочисту частину.

- Это наш боевой товарищ, который приехал из горячей точки и с нами был все эти месяцы службы. Находился с нами в блиндаже. Не боялась она и при обстрелах. Никуда не убежала.

Деякі бійці не приховують, що найближчим часом планують повернутися до лав української армії – на службу за контрактом. Проте більшість все ж таки мрієпро мирне життя, хоче знайти нормальну роботу, виховувати дітей, бачити коханих жінок частіше, ніж раз на кілька місяців.

Також зазначимо, що на сьогодні в запорізькому обласному комісаріаті вже пройшли демобілізацію 235 осіб.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+