Слухати

«Порошенко і Коломойський зробили все, щоб зняти натяки на конфлікт», — журналіст Ігор Петровський

27 березня 2015 - 11:23
Ігор Коломойський віддали взаємним компліментам та подякам», - каже Ігор Петровський. Ігор Коломойський наголосив, що вони з Петром Порошенком – однодумці, а сам він тепер відійде від політики
«Порошенко і Коломойський зробили все, щоб зняти натяки на конфлікт», — журналіст Ігор Петровський  / Новини на Громадському радіо

У «Громадській хвилі» наш кореспондент Ігор Петровський телефоном розповідає подробиці поїздки президента в Дніпропетровськ, де було представлено нового керівника області. Утім, «90% часу президент України та колишній очільник Дніпропетровщини і бізнесмен Ігор Коломойський віддали взаємним компліментам та подякам», — каже Ігор Петровський. Ігор Коломойський наголосив, що вони з Петром Порошенком – однодумці, а сам він тепер відійде від політики і зосередиться на бізнесі і громадській діяльності.

- Петро Порошенко дуже довго і наполегливо розповідав про те, у який відповідальний момент команда Коломойського взяла на себе відповідальність за регіон. Про те, який він вдячний Віктору Валерійовичу, що він прийняв рішення піти у відставку. Зі свого боку Коломойський наголосив на тому, що у його команди немає ніяких розбіжностей із командою президента. Коломойський сказав, що він прийняв рішення сконцентруватися на бізнесі і громадській діяльності, а відійти від політики. Новий губернатор, колишній губернатор Запорізької області, Валентин Резніченко сказав, що вдячний за довіру президента і його не підведе. А Порошенко сказав, що знає Резніченка знає 15 років.

Люди по-різному сприйняли відставку Коломойського. Але люди звикли, що мир тут забезпечує команда Коломойського. Особливо люди похилого віку питали: що ж тепер буде? Коломойський заявив, що вони нікуди не йдуть і будуть робити те ж, що і робили. А президент сказав, що патріотизм не залежить від посад.

- Чи є в області проросійський настрій?

- Не можу говорити про область, а в місті проросійський сегмент втратили ще під час Помаранчевої революції. Тоді на українських глядачів лилися тони бруду з російських каналів, і Дніпропетровськ значною мірою припинив бути проросійським. Тут є певна доля «вати». Але ця «вата» не присутня у громадському житті, вона лежить глибоко на дні. Я не думаю, що від того, що Коломойський залишив посаду, вона наважиться себе якось проявити.

Ігор Петровській з Дніпропетровська спеціально для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+