Слухати

Бойовики через соцмережі давали завдання здійснити теракт у Дніпропетровську

28 березня 2015 - 18:18
Мешканець Павлограда Дніпропетровської області був затриманий за співпрацю з ДНР
Бойовики через соцмережі давали завдання здійснити теракт у Дніпропетровську / Новини на Громадському радіо

teraktМешканець Павлограда Дніпропетровської області був затриманий за співпрацю з  ДНР. З березня 2014 року молодий чоловік через соцмережі спілкувався з ополченцями. Бойовики давали різноманітні завдання — від збору інформації про активістів та українських військових до проведення терактів. 

«Летом прошлого года в группе «Днепропетровская Народная Республика» я начал общаться с представителем ДНР, который находится в Донецке. Ополченцы просили меня собирать информации о проукраинских активистах Павлограда из Западного Донбасса, передвижении украинских военных. Мне поручили объединить в сетях пророссийски настроенных жителей Павлограде, а также сформировать партизанский отряд для совершения диверсий».

Представники так званої «ДНР» перерахували йому кошти, необхідні для придбання зброї.

«Несколько дней назад я узнал о проведении в Днепропетровске так называемого народного вече, представители ДНР поставили мне задачу — собрать максимальную информацию об этом мероприятии, а также подготовить акции устрашения, как, например, в Харькове».

Проте Службі безпеки України вдалося затримати його напередодні мітингу. У квартирі затриманого було виявлено чималу кількість зброї.

Ігор Петровський з Дніпропетровська для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+