Слухати

У Дніпропетровській області зняли прокурора

30 березня 2015 - 18:49
Валерій Романов уже не є прокурором Дніпропетровської області. Про це Громадському радіо 30 березня стало відомо від прес-служби Дніпропетровської обласної прокуратури.
У Дніпропетровській області зняли прокурора  / Новини на Громадському радіо

Валерій Романов уже не є прокурором Дніпропетровської області. Про це Громадському радіо 30 березня  стало відомо від прес-служби Дніпропетровської обласної прокуратури.

«Так, Валерій Романов сьогодні перестав бути прокурором Дніпропетровської області. Можете зайти на сайт прокуратури Миколаївської області і побачите, що його вже призначено заступником прокурора Миколаївської області. Така ж сама інформація міститься на сайті Генеральної прокуратури України,» – повідомила представниця  прес-служби.

Валерій Романов був призначений на посаду керівника прокуратури Дніпропетровської області наприкінці грудня 2014 року, коли команда олігарха Коломойського вже здійснювала керівництво обладміністрацією.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+