Слухати

ООН прекращает раздачу продовольствия жителям ДНР и ЛНР

31 березня 2015 - 12:20
От раздачи продовольствия ООН на подконтрольных боевикам территориях придется отказаться из-за недофинансирования
ООН прекращает раздачу продовольствия жителям ДНР и ЛНР / Новини на Громадському радіо

От раздачи продовольствия ООН на подконтрольных боевикам территориях придется отказаться из-за недофинансирования. Об этом говорится в отчете Управления ООН по координации гуманитарных вопросов. На программу помощи жителям Донбасса из запрашиваемых 316 миллионов выделили лишь 50,5, что равно примерно 16 % от нужной суммы. На подконтрольных власти территориях вынужденным переселенцам также перестанут раздавать наличные средства и талоны на еду. Программа ООН по помощи переселенцам была представлена 23 февраля 2015 года.

 

Источник: apostrophe.com.ua

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+