Слухати

В Одесі та Дніпропетровську викрили групи терористів, — СБУ

01 квітня 2015 - 21:37
В Одесі та Дніпропетровську викрили злочинні групи, які підозрюють в організації терористичних актів, що призвели до дестабілізації ситуації в містах
В Одесі та Дніпропетровську викрили групи терористів, — СБУ / Новини на Громадському радіо

В Одесі та Дніпропетровську викрили злочинні групи, які підозрюють в організації терористичних актів, що призвели до дестабілізації ситуації в містах. Про це повідомив прес-центр СБУ

PM883image004В Одесі в результаті спецоперації взяті під варту організатор та його спільники. Слідством встановлено, що у злочинну групу входили радикальні прихильники комуністичної ідеології та активні учасники одеського «Антимайдану».

Затримані в ході свідчень підтвердили свою причетність до організації та вчинення терористичних актів у період з 3 грудня 2014 року по 28 березня 2015 року в Одесі.

Слідчі перевіряють інформацію.

У зловмисників було вилучено таймери – годинникові механізми – аналогічні до тих, що приводили в дію вибухові пристрої під час терактів в Одесі.   Також вилучено хімічні речовини, деталі мобільних телефонів, велику кількість радіотехнічних елементів та електронних плат, схожих на складові пристроїв, що використовувались при скоєнні злочинів. Знайдено обріз мисливської рушниці. За свідченнями затриманих, підґрунтям їхньої протиправної діяльності були «комуністичні ідеали», — повідомили в СБУ

Також у Дніпропетровську було викрито створену колишніми активістами  місцевого осередку КПУ підпільну групу,  яка готувала акції з дестабілізації ситуації в регіоні.

За повідомленням СБУ, минулого місяця члени цієї групи провели у Бєлгороді (РФ) таємну зустріч з двома дніпропетровськими комуністами, які виїхали у так звану «ЛНР» та були там обрані «депутатами» під час псевдовиборів.

Як повідомляє прес-центр, під час поїздки затриманих до Росії, групі було поставлено завдання готувати створення чергової «народної республіки» шляхом вчинення терористичних актів та диверсій. Їм було обіцяно фінансування від російських кураторів з КПРФ.

У зловмисників при обшуку було вилучено незареєстровану вогнепальну зброю, пропагандистські матеріали проросійського спрямування, електронні носії з інструкціями від «російських товаришів». Тривають  оперативно-слідчі дії, — повідомиляє СБУ.

Фото прес-служби СБУ

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+