Слухати

В Україні в переселенців народилося 3500 дітей

01 квітня 2015 - 16:46
У неокуповані регіони України їдуть ті жінки, які пройшли якісь негаразди, що в Криму, що на Донбасі, вони їдуть народжувати
В Україні в переселенців народилося 3500 дітей / Новини на Громадському радіо

89388662У неокуповані регіони України їдуть ті жінки, які пройшли якісь негаразди, що в Криму, що на Донбасі, вони їдуть народжувати. На сьогоднішній день зареєстровано 359 жінок, які вже в Києві, маючи статус вимушених переселенців, стали мамами. І 3500 дітей по всій Україні, - про це в ефірі Громадської хвилі розповіла відповідальна за координацію роботи медичних закладів міста Києва з організації та надання медичної допомоги вимушеним переселенцям Світлана Клай.

За її словами, у Києві зареєстровано 85 тисяч переселених осіб, з них 24 200 осіб звернулися до медичних закладів. У свою сергу, люди, які переїхали з Донбасу і мають хронічні захворювання, виїжджають без документів і не мають анамнезу. Згідно з даними Міністерства охорони здоров’я, з 1 100 000 переселенців 20 % звернулися до закладів охорони здоров’я. Крім цих людей взагалі в Києві окрім киян завжди є туристи, люди з інших регіонів – навантаження суттєве, — наголосила Світлана Клай.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+