Слухати

Дитячу спортивну школу у Слов’янську ремонтує католицька благодійна організація

02 квітня 2015 - 15:22
У Слов’янську Донецької області працює відновлена дитяча спортивна школа
Дитячу спортивну школу у Слов’янську ремонтує католицька благодійна організація / Новини на Громадському радіо

У Слов’янську Донецької області працює відновлена дитяча спортивна школа. Зовсім недавно на підлозі другого поверху були калюжі. Причиною став дах, який було пошкоджено під час окупації. У цей період школа не працювала. Ремонт у школі допомогла зробити католицька благодійна організація «Карітас Україна». Представники організації відремонтували дах і замінили вікна.

Будинку, у якому розташована спортивна школа, в районі ста років. За словами її директорки Марини Шебушевої, приміщення не ремонтувалося кілька десятиліть:

«Протягом останніх 50-60 років місцева влада не виділяла гроші на ремонт. Під час війни осколки від снарядів ще більше пошкодили шифер. У саму школу снаряди не потрапляли. Вона сама по собі від старості розвалилася. Рами вікон згнили, тому від вибухової хвилі вони вилітали. Ми звернулися до «Карітас Україна» за допомогою, ми попросили вікна і спитали, чи можна зробити дах. Бо коли йшов дощ, тут все заливало. Коли приїхала делегація, вони подивилися і дали на це добро».

У школі діють дві сеції – спортивної гімнастики і греко-римської боротьби. 13-річний борець, учень школи Володимир Прядко став недавно чемпіоном України серед дітей.

Представники католицької благодійної організації «Карітас Україна» з’явилися у Слов’янську зразу після його звільнення. Їхньою метою було надання допомоги постраждалим мешканцям міста.

Координатор мобільної групи «Карітасу» донеччанин Валентин Бебик розказує, що для роботи вони винаймали місцевих працівників:

«У Слов’янську ми встановили 1 200 вікон за приблизно 350 адресами. Це будинки, квартири і декілька навчальних заходів відремонтували: дитячий садочок «Рушничок», дитяча спортивна школа. Ми давали кошти підприємцям і вони робили ремонт».

Мобільна група «Карітасу Україна» має намір поширити свою діяльність на сільську місцевість, де також виявлено чимало руйнувань. На територіях, постраждалих від війни, діють також місії різноманітних протестантських церков, організація «People in need» (Люди в біді), гуманітарна місія ООН.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+