Слухати

Журналісти «ТВі» викликали міліцію, щоб потрапити до будівлі свого каналу

02 квітня 2015 - 16:25
Співробітник міліції поспілкувався з керівником, але до будівлі журналісти так і не зайшли
Журналісти «ТВі» викликали міліцію, щоб потрапити до будівлі свого каналу / Новини на Громадському радіо

Другого квітня працівники каналу «ТВі» не змогли потрапити до своїх робочих місць. За словами працівників каналу, керівництво пообіцяло їм, що 2 квітня їх допустять до робочих місць.  Але цього так і не відбулося. Щоб розібратися, чому їх не пускають на робочі місця, журналісти разом з представниками медіапрофспілки викликали до будівлі «ТВі» міліцію.  Співробітник міліції поспілкувався з керівником, але до будівлі журналісти так і не зайшли.

Представник  керівництва телеканалу Максим Урбанський пояснив, що працівників не пускають із-за відсутності електроенергії у будівлі.

2_1024x748 1_1024x611 IMGS9367 IMGS9376

 

 

 

 

Працівники каналу повідомили, що їм вже кілька місяців не платять зарплату.

«Тут відбувається конфлікт, оскільки керівництво каналу «ТВі», за словами працівників каналу, пообіцяло їм, що 2-го числа їх допустять на робочі місця. І, на жаль, охорона отримала вказівку, що вони не пройдуть і не будуть допущені, оскільки керівництво дало таку усну вказівку. Раніше працівникам каналу не платили зарплату і всіляко порушували їхні трудові права. Конфлікт триває вже більше тижня. На сьогоднішній день працівники у знак протесту організували флеш-моб, вони організували шоу-акцію, поклали під сходи телеканалу каремат і там капці розклали, зубні щітки і продемонстрували, що вони будуть тут жити. Оскільки їм не платять зарплату, не пускають на роботу і у них немає грошей. Є працівники, які реально не мають коштів, щоб заплатити за квартиру. Тобто вони перебувають у скрутних становищах. Вони звернулись до нас по захист і їм допомагає наш юрист» — заявив керівник медіа-профспілки Юрій Луканов

За словами голови Київської незалежної медіа-профспілки Юки Гаврілової, проблеми почалися через непрозору медіа-власність.

«Ми не знаємо, хто є власником «ТВі». І це дає можливість власникам ігнорувати законодавство. Це дає можливість керівництву, призначеному власниками, робити вигляд, що вони не знають, хто відповідає за те, що на каналі немає грошей. За те, що люди не отримують вчасно зарплати, за те, що люди не працевлаштовані, як положено по закону, за те, що вони по усному трудовому договору працюють, багато хто з них. Тут ми бачимо певні порушення закону. І, оскільки немає людини, хто б відповідав за це, ми не знаємо, хто це. Я думаю, якби ми знали, хто конкретно володіє цим каналом, то працівники не дозволили б так з ними поводитися», — сказала голова Київського відділення НМПУ.

За словами журналістів «ТВі» вони залишаться біля будівлі телеканалу до тих пір, поки їх не пустять всередину.

 

Вадім Родітєлєв – для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+