Слухати

«Я не розумію, як ми маємо домовлятися з терористами про соціальні виплати», — заст. міністра соцполітики

05 квітня 2015 - 16:04
Коментуючи можливість відновлення виплат соціальних виплат на непідконтрольній Україні території, заступник міністра Віталій Мущинін заявив, що такі рішення лежать в площині міжнародних домовленостей
«Я не розумію, як ми маємо домовлятися з терористами про соціальні виплати», — заст. міністра соцполітики / Новини на Громадському радіо

Коментуючи можливість відновлення виплат соціальних виплат на непідконтрольній Україні території, заступник міністра Віталій Мущинін заявив, що такі рішення лежать в площині міжнародних домовленостей. «Я поки що не розумію, яким чином з терористами ми маємо домовлятися про виплату на непідконтрольній території», — сказав він.

UdP7HZ7J1eI«Ми бачимо сьогодні вирішення цього питання лише у разі, якщо буде відповідна взаємодія між органами, які вважають себе законними органами, на неконтрольованій території, і органами нашої влади виконавчої. Лише в тому плані, в тому випадку ми можемо бути впевненими, що громадяни отримають виплати. Я поки що не розумію, яким чином з терористами ми маємо домовлятися про виплату на непідконтрольній території. Це питання все ж таки лежить в площині міжнародних домовленостей. Якщо певні домовленості будуть досягнені на міжнародному рівні – ми зможемо зрушити з мертвої точки це питання».

Нагадаємо, напередодні голова громадської організації «Донбас-SOS» Олександр Горбатко публічно висловив наступні вимоги:

«Требованием нашей организации является возобновление социальных выплат на неконтролируемой  территории. То есть мы прекрасно понимаем, что это территория Украины, и там находятся граждане Украины, которые должны получать пенсии. То, что у государства нет механизма – не означает, что его нельзя создать. У нас большинство пенсионеров имели карточки пенсионные, на которые приходила их пенсия. Они аналогично любому другому гражданину могли снять эти деньги в любом банкомате нашей страны.  Они могут выехать получить свои пенсии на территории, которые контролируются Украиной. Они могут расплачиваться ими в некоторых магазинах. На той территории. Мы не дадим им там умереть. Они будут понимать, что их кормит Украина и будут обязаны Украине. Пусть не все. Но будут. А так — мы теряем народ».

У четвер, 2 квітня, Київський апеляційний адміністративний суд визнав недійсним рішення Кабінету Міністрів України про здійснення соціальних виплат у Донецькій і Луганській областях тільки на контрольованих українською владою територіях.

Міністерство юстиції має намір оскаржити у Вищому адміністративному суді рішення Київського апеляційного адміністративного суду про необхідність здійснення соціальних виплат на територіях Луганської та Донецької областей, які наразі підконтрольні організаціям «ДНР/ЛНР».

Міла Мороз – для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+