Слухати

Кримчанам пропонують безкоштовні уроки української мови он-лайн

07 квітня 2015 - 19:38

green-reading-onlineКримчанам пропонують пройти безкоштовне онлайн навчання української мови та літератури. Про це повідомляється на інтернет-порталі educrimea.org, що пропонує дані послуги. Портал створено за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» для кримчан, які не мають доступу до викладачів і навчальних посібників з даних дисциплін і бажають навчатися дистанційно.

Бажаючим пропонується три курсу навчання: «популярна українська мова та література», «базовий курс української мови та літератури» і «українська мова та література для здачі ЗНО».

Крім того, викладачі дисциплін з 09:00 до 23:00 за київським часом готові давати онлайн консультації по Skype, електронною поштою або по телефону.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+