Слухати

Одного з двох бійців, що насмерть збили дитину, звільнили під заставу

07 квітня 2015 - 21:34
7 квітня Запорізький обласний апеляційний суд дозволив звільнити під заставу одного з двох військовослужбовця ЗСУ, що 16 березня цього року у місті Констянтинівка
Одного з двох бійців, що насмерть збили дитину, звільнили під заставу / Новини на Громадському радіо

7 квітня Запорізький обласний апеляційний суд дозволив звільнити під заставу одного з двох військовослужбовця ЗСУ, що 16 березня цього року у місті Констянтинівка, керуючи БМД у стані алкогольного сп’яніння, насмерть збили 8-річну дівчину та травмували жінку. Про це повідомляє кореспондент Громадського радіо.

Сума застави, визначена судом, складає 60 тисяч гривень. Засідання суду проходило у вигляді відеоконференції, оскільки зараз затримані знаходяться під вартою в Краматорську.

Запорізький прокурор з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері Михайло Івлієв уже назвав таке рішення суду безпідставним та аморальним:

- Он не должен находится даже под залогом. Одназначно мнение прокуратуры – он должен находится под стражей. Такие люди должны быть наказаны по справедливости и по закону.

Нагадаємо, що військовий звинувачується за статтею 425 Карного кодексу України, що передбачує до 7 років позбавлення волі. Також зазначається, що затриманий боєць ЗСУ, котрий може вийти на свободу, безпосередньо не керував технікою, проте був старшим у машині.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+