Слухати

«На окупованих територіях не діє трудове законодавство», — Роман Чернега

17 квітня 2015 - 16:51
"Оновлена служба з питань праці має запрацювати в травні і планує перестати бути каральним органом" - говорить Чернега
«На окупованих територіях не діє трудове законодавство», — Роман Чернега / Новини на Громадському радіо

IMAG0318[1]Голова Держслубжи з питань праці Роман Чернега в інтерв’ю Громадському радіо розповів про плани на діяльність реформованого відомства. «Оновлена служба з питань праці має запрацювати в травні і планує перестати бути каральним органом» — говорить Чернега. Основним напрямом діяльності служби буде нагляд за дотриманням трудового законодавства. Допоможи Громадському радіо! 

Також чиновники шукають шляхи до забезпечення трудових прав вимушених переселенців. Окремий головний біль установи — як повернути документи людей і установ, що залишилися на окупованих територіях. Роман Чернега говорить, що простежити за тим, що там діється у сфері трудових відносин вкрай важко і згідно тих уривків інформації, що надходять у службу, більшість трудових відносин на підконтрольних бойовикам територіях відбуваються поза правовими межами. Деякі установи намагаються притримуватся звичних законодавчих норм. Натомість на територіях, підконтрольних українській владі, новий очільник Держслужби з питань праці не бачить проблем з трудовою дискримінацією вимушених переселенців і вважає їх несистемними. «Принаймні заяви з приводу дискримінації роботодавцями від переселенців у нашу службу не надходили» — говорить він.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+