Слухати

У Запоріжжі очільник ОДА намагається вижити з приміщення Самооборону

24 квітня 2015 - 14:56
У Запоріжжі назріває конфлікт між очільником ОДА та місцевою Самообороною. Яблуком розбрату стали приміщення, котре запорізька Самооборона займає в будівлі ОДА
У Запоріжжі очільник ОДА намагається вижити з приміщення Самооборону / Новини на Громадському радіо

У Запоріжжі назріває конфлікт між очільником ОДА та місцевою Самообороною. Яблуком розбрату стали приміщення, котре запорізька Самооборона займає в будівлі ОДА.

Так 22 квітня прес-служба облдержадміністрації розповсюдила заяву голови області Григорія Самардака, у якій, зокрема, зазначається наступне:

- Запорізька самооборона зараз якраз займає приміщення, що необхідно нам для організації повноцінної охорони. Обласна адміністрація разом з обласною радою запропонувала Самообороні альтернативні приміщення поза будівлею ОДА та обласної ради.

1 (2)Наразі ОДА та обласна рада охороняються співробітниками МВС та бійцями Національної гвардії. Цих сил достатньо для забезпечення повноцінної безпеки.

Як виявилось, усі входи в ОДА планується обладнати турнікетами, а вхід зробити лише за перепустками. Люди ж, які заходять в приміщення, що займає Самооборона, заважають працювати чиновникам.

Запорізька Самооборона обурена тим, що не вписується в концепцію оборони приміщення ОДА. Тим паче, що організація має офіційний договір на оренду приміщення під боком у чиновників. Закінчується договір у грудні 2015 року. Якщо й, так би мовити, розривати стосунки, то у законному порядку.

Зокрема один з лідерів організації Сергій Тіунов зазначив, що приміщення стало символом спротиву та місцем збору усих патріотичних сил Запоріжжя:

- Ми можемо покинути це приміщення. Для нас це не є проблемою. Але це буде дуже сильний удар по патріотичним силам Запоріжжя. Є цивілізований шлях вирішення цього питання. Хай звертаються до суду.

Також, за словами самооборонівців, 23 квітня вони ініціювали масштабне опитування містян на предмет, чи потрібна присутність Самооборони у приміщенні ОДА. Якщо запоріжці скажуть “Ні”, то самооборонівці підуть і без рішень суду.

Максим Щербина для Громадського радіо

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+