Слухати

Близько 11 блокпостів ЗСУ оточили базу Правого сектору, — журналіст

29 квітня 2015 - 19:07
Навколо бази п’ятого батальйону добровольчого українського корпусу Правого сектору, за селищем Велика Михайлівка Дніпропетровської області, знаходиться близько 11 блокпостів Збройних Сил України
Близько 11 блокпостів ЗСУ оточили базу Правого сектору, — журналіст / Новини на Громадському радіо

Навколо бази п’ятого батальйону добровольчого українського корпусу Правого сектору, за селищем Велика Михайлівка Дніпропетровської області, знаходиться близько 11 блокпостів Збройних Сил України. Про це з місця подій із посиланням на начальника штабу батальйону повідомляє журналіст Олександр Чиж. За його словами, зброя ЗСУ зачохлена, але стволи направлені в сторону бази. Ніякої агресії чи активних дій не передбачається, — повідомляє кореспондент.

За словами представниці ЗСУ Тетяни Ричкової, йде ротація Збройних Сил і підрозділи ЗСУ, які знаходяться в районі бази Правого сектора, просто в режимі ротації пересуваються в бік зони бойових дій.

Бійці Правого сектору кажуть про те, що вчора вони в першій годині дня вони виявили перший блокпост. Їх відвели з селища Піски, де вони тримали оборону, зараз на базі вони проходять навчання.

Як журналістам на місці розповів лідер Правого сектору Дмитро Ярош, все це схоже на провокацію. «Ситуація стабільно спокійна, ексцесів не було», — сказав Ярош і висловив сподівання, що коли влада прийме закон про добровольчі формування, ця конфліктна ситуація стабілізується.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+