Слухати

У Києві відбудеться фестиваль, організований поетом-переселенцем

30 квітня 2015 - 18:08
Сьогодні у київському барі "Купідон" стартує поетичний фестиваль "Сила вітру", організований поетом з Луганщини Олексієм Мартиненком
У Києві відбудеться фестиваль, організований поетом-переселенцем / Новини на Громадському радіо

Сьогодні у київському барі «Купідон» стартує поетичний фестиваль «Сила вітру», організований поетом з Луганщини Олексієм Мартиненком. Фестиваль вже має свою історію і організатор називає його кочівним фестивалем, адже постійного місця проведення він не має. Цього разу участь братимуть митці з окупованого Донбассу і Криму, а також з Києва: Ія Ківа, Євгенія Більченко, Сергій Стойко, Тетяна Ковалевич, Олексій Мартиненко, Немизида Соул, а також музичний супровід від Богдана Ауліна (гурт Батарея Раєвського) й Інни Бортник.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+