Слухати

Все про пільги учасникам АТО — фундація «Відкритий діалог»

30 квітня 2015 - 12:30
Які бувають пільги для учасників АТО і як їх отримати розповідає юристка фундації "Відкритий діалог" Тамара Комісарова
Все про пільги учасникам АТО — фундація «Відкритий діалог» / Новини на Громадському радіо

Які бувають пільги для учасників АТО і як їх отримати  розповідає юристка фундації «Відкритий діалог» Тамара Комісарова. З цього подкасту, зробленого за матеріалами брошури фундації «Відкритий діалог» ви дізнаєтеся про те, що учасники бойових дій можуть не тільки безкоштовно їздити у громадському транспорті, а і отримувати медичні обстеження…

IMAG0375Виділяються медичні пільги, житлово-комунальні, трудові, грошові виплати та інші соціальні пільги.

В медичній сфері бійці, які набули статусу учасника бойових дій, мають право на безкоштовне одержання ліків, виданих за рецептами, першочергове зубопротезування. Вони безкоштовно забезпечуються санаторно-курортним лікуванням. Мають право на щорічне медичне обстеження і диспансеризацію. В першочерговому порядку обслуговуються в лікувально-профілактичних закладах, аптеках, госпіталях.

У житлокомунальній сфері учасники бойових дій мають знижку в 75% від вартості послуг. Першочергове забезпечення житловою площею, земельними ділянками. Мають право на одержання позики на будівництво, реконструкцію або ремонт житлових будинків.

Трудові пільги: право на переважне залишення на роботі, збереження середнього заробітку, збереження місця роботи під час військової служби.

Загалом усі пільги надаються автоматично після того, як учасник бойових дій отримує посвідчення.

Перечень усіх пільг, які мають надаватися учасникам бойових дій, є у брошурі фундації «Відкритий діалог». Ця брошура є і в електронному вигляді.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+