Слухати

«Хроніки Донбасу» в Маріуполі ще на одній хвилі

05 травня 2015 - 21:03
Новинний проект Громадського радіо «Хроніки Донбасу» тепер чути на хвилях муніципального «Радіо Приазов’я»! Про це повідомив головний редактор маріупольського «Радіо Приазов’я» Віктор Грамматіков
«Хроніки Донбасу» в Маріуполі ще на одній хвилі / Новини на Громадському радіо

Новинний проект Громадського радіо «Хроніки Донбасу» тепер чути на хвилях муніципального «Радіо Приазов’я»! Про це повідомив головний редактор маріупольського «Радіо Приазов’я» Віктор Грамматіков. Він уточнив, що перший випуск новин «Хроніки Донбасу» вийшов 4 травня 2015 року. Наші новини звучать на початку програми «Донецьке Приазов’я». Ця програма виходить в ефір щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці на частоті 67.3 УКВ-FM, а також на дротовому радіо в Маріуполі та районах на півдні Донецької області.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+