Слухати

Зелені чоловічки #‎onvacation

08 травня 2015 - 19:02
На Венеційській бієнале сучасного мистецтва українські художники, активісти та випадкові учасники проводять акцію ‪#‎onvacation
Зелені чоловічки #‎onvacation / Новини на Громадському радіо

Mariya-KulikovskaНа Венеційській бієнале сучасного мистецтва українські художники, активісти та випадкові учасники проводять акцію ‪#‎onvacation. Вона передбачає, що всі охочі заходять і перебувають у російському «Зеленому павільйоні» або будь-якому іншому павільйоні бієнале, попередньо одягнувши камуфляж із написом «onvacation» на спині. Обов’язкова умова — зробити селфі і опублікувати його з хештегом #‎onvacation. Авторові найкращого фото обіцяють відпустку в Криму. Ця акція, очевидно, є ігровою та пародійною, такою, що апелює до мему «зелених чоловічків», які перебували «у відпустці» в Криму, що закінчилося російською окупацією українського півострова. Більше про #‎onvacation Громадському радіо розповіла мисткиня Марія Куліковська.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+